Stavební údržbář

Sídlo společnosti
Podbabská 2582/30, 16000, Praha 6
Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Stavební údržbář.

Náplň práce

  • vyzdívání režného zdiva a jednoduchých kleneb
  • rozměřování a zakládání všech druhů zdiva dle výkresové dokumentace
  • provádění a opravy šlechtěných omítek
  • speciální stavební úpravy, zejména na instalovaných modelech dle výkresové dokumentace
  • spolupráce s odbornými pracovníky při stavbě modelů
  • tesařské odborné práce
  • lešenářské práce – montáže lehkých lešení
  • odborná péče o zeleň za použití mechanizace
  • úklid venkovních prostor areálu za použití mechanizace
  • úklid sněhu v zimním období
  • pomoc při stěhování
  • pomocné práce truhlářské

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání s výučním listem
  • dobré pracovní nasazení
  • komunikativnost

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Publikováno
28. 5. 2024
Místo práce
Praha 6
Termín nástupu
ihned / dle dohody
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon