Administrativní pracovník / pracovnice do odboru transferu znalostí a řízení projektů

Sídlo společnosti
Podbabská 2582/30, 16000, Praha 6
Výzkumný ústav vodohospodářský T. G. Masaryka se zaměřuje na výzkum stavu, užívání a změn vodních ekosystémů a jejich vazeb v krajině, hospodaření s odpady a obaly.

Odbor transferu znalostí a řízení projektů VÚV TGM, v. v. i., pracoviště Praha hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: Administrativní pracovník do odboru transferu znalostí a řízení projektů.

Náplň práce

  • administrativní podpora projektů
  • vedení evidence všech výzev a projektů
  • komunikace se zadavateli
  • podpora přípravy smluv a jejich auditů
  • kontrola plnění harmonogramu projektů a koordinace napříč projekty
  • ad-hoc administrativně - asistentské činnosti
  • vyhledávání a administrace nových obchodních příležitostí/poptávek

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru)
  • počítačové dovednosti (MS Office)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost komunikovat
  • dobré organizační schopnosti a schopnost analytického myšlení
  • ochota učit se novým věcem

Výhodou:

  • VŠ vzdělání
  • znalost dotačních výzev
  • znalosti z ekonomiky, administrativy a řízení projektů, zkušenosti v oblasti vědy a výzkumu či uživatelská znalost sytému QI

Nabízíme

  • zajímavou a různorodou náplň práce v přátelském kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

Publikováno
17. 4. 2024
Hlavní pracovní poměr
Mzdové ohodnocení
32 000 - 35 000 Kč
Místo práce
Praha 6
Kontaktní osoba
Personální oddělení
Telefon