Upisovatel / upisovatelka - metodik pojištění podnikatelských rizik

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Náplň práce:
• aktualizace stávající metodiky pojištění podnikatelů
• příprava nové metodiky pojištění podnikatelů
• příprava nových produktů pojištění podnikatelů
• zpracování poptávek pojištění podnikatelských rizik
• uzavírání pojistných smluv a práce s pojistným kmenem
• komunikace s makléři a klienty
• prezentace produktů PPR

Požadujeme:
• SŠ s maturitou/VŠ vzdělání
• praxe v oblasti tvorby metodiky pojištění majetku a odpovědnosti podnikatelů nebo úpisu pojištění podnikatelských rizik min. 1 rok
• schopnost samostatné tvorby metodické dokumentace
• dobré komunikační a prezentační schopnosti, analytické myšlení
• samostatnost, flexibilita, spolehlivost, schopnost pracovat v týmu
• znalost AJ výhodou

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu určitou - jednoho roku s následným prodloužením na dobu neurčitou
• zajímavé finanční ohodnocení
• profesní rozvoj v oboru
• zázemí stabilní společnosti
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• nadstandardní zaměstnanecké benefity
• pružnou pracovní dobu

Další informace:
Místo práce: Praha
Termín nástupu: ihned

Shrnutí

  • Publikováno: 25.11.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Praha