Truhlář - Německo - Venningen / Ichenhausen - mzda 2 500 - 2 600 € čistého

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Náplň práce:
• montáž oken v modulech
• montáž a přestavba příček, dveří a venkovních stěnových panelů
• broušení, hoblování a konečná úprava modulů
• vnitřní konstrukce modulů
• práce ve vnitropodnikovém truhlářství
• práce jsou výhradně ve výrobě

Požadujeme:
• praxe v oboru
• znalost NJ - komunikativní úroveň B1
• vlastní automobil

Nabízíme:
• Německá pracovní smlouva - německý zaměstnavatel (smlouva na dobu neurčitou)
• 25 dní dovolené ročně
• Vánoční bonus (po zkušební době)
• úrazové pojištění, sociální pojištění, zdravotní pojištění
• jednorázový příspěvek na tankování ve výši 50 €
• roční bonus za docházku bez nemocenské
• kontaktní osoba v rodném jazyce (čeština/slovenština)
• přídavky na děti - pomůžeme vám s jejich vyřízením
• ubytování (jednolůžkový pokoj, internet, pračka, společná kuchyně, koupelna, max. počet 4-6 osob v domě)

Mzdové ohodnocení: 2 500 - 2 600 € čistého za měsíc

Další informace:
Místo práce: Venningen / Ichenhausen
Termín nástupu: ihned / dle dohody

Shrnutí

  • Publikováno: 24.11.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Venningen / Ichenhausen