Trenér prodejních dovedností/teamlieader prodejního týmu v call centru

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
Požadujeme:
- praxi v call centru min. 1 rok podmínkou,
- praxi na projektech mobilních operátorů a energetiky výhodou,
- praxi na pozici trenéra nebo teamleadra v call centru výhodou,
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost,
- komunikační dovednosti,
- iniciativní přístup,
- orientace na výsledek,
- obchodní dovednosti,
- týmový hráč,
- MS Word, Excel ne uživatelské úrovni.

Platové ohodnocení:
základní mzda od 28 000,- Kč (dle zkušeností a praxe) + velice zajímavá motivační složka mzdy.

Nabízíme:
školení hrazené zaměstnavatelem v sídle pobočky,
hmotné odměny, slevy na zboží, produkty i služby, příspěvek na penzijní připojištění,
příspěvek na stravování.

Životopisy a motivační dopisy posílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Shrnutí

  • Publikováno: 04.09.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Kladno