Treasury asistent/ka

Úřad práce České republiky

Popis pracovní pozice

Další informace:
místo výkonu práce: Průmyslová 1000, Bítozeves, Průmyslová zóna Triangle
Jihokorejská společnost Nexen Tire patří mezi nejvýznamnější světové výrobce pneumatik. Její centrály se nalézají v Yangsanu a jihokorejské petropoli Soulu. Nexen Tire je průkopníkem v oblasti využívání nejmodernějších technologií a inovativních výrobních postupů
Co od vás očekáváme:
tvoření, nahrávání a kontrola platebních příkazů
evidence firemních kreditních karet
spolupráce s bankovními institucemi
příprava reportů
co vás čeká.
evidence firmeních kreditních karet
výhody: sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, rozjezd zcela nového projektu
kontaktujte nás na: prace@nexentire.com

Shrnutí

  • Publikováno: 04.09.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Louny