Technik výrobní kontroly

Úřad práce České republiky

Další informace:
Místo výkonu práce: Předlická 460/22, 400 02 Ústí nad Labem
V naší firmě vyrábíme plastové díly v malých sériích, nejedná se o velkosériovou pásovou výrobu.
Náplň práce:
Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola výrobků , práce s měřidly.
Požadujeme:
Přesnost a smysl pro detail, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, alespoň částečná znalost AJ (pouze písemná forma), znalost práce na PC (MS Office).Předchozí praxe z oblasti kvality výhodou, ale ne podmínkou, zkušenosti s orientací v technické dokumentaci výhodou, ale všechno vás naučíme
Nabízíme:
Možnost pracovat ve 2-směnném provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, týden dovolené navíc, jazykové kurzy a další vzdělávání hrazené firmou, benefitní program - 500Kč/měsíc na sport, kulturu, zdraví, stravenkový paušál, dovážené obědy, práci v malém kolektivu, firemní akce, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, v ČR od roku 2004.
Kontakt:
telefonicky nebo na e-mail.

Shrnutí

  • Publikováno: 06.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Ústí nad Labem