TECHNIK VE VÝROBĚ - REPASOVÁNÍ AUTODÍLŮ

Úřad práce České republiky

Další informace:
  • KO: Hirčová Alexandra, tel. 735 194 751. Životopis zašlete na e-mail: hr@remante.com

Požadujeme:
- vzdělání nebo praxe v Automotive výhodou
- praxe v oboru strojním nebo technicky příbuzném oboru výhodou
- zkušenosti s opravami repasovaných dílů výhodou
- samostatnost, manuální zručnost a chuť pracovat

Benefity:
- nástupní odměna 20 000 Kč
- dovolená 22 dnů + 3 dny Sick Days
- stravenkový paušál do mzdy v hodnotě 55 Kč/den
- Multisport karta
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 18 000 Kč
- příspěvek na dopravu (nad 20km dojíždění)
- výhodný mobilní tarif
- sleva na firemní produkty
- firemní akce (teambuilding, sportovní akce)
- příplatek za práci o víkendu nad rámec zákona - ve výši 25%

Náplň práce:
- repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla
- testování repasovaných dílů
- demontáž a montáž vstřikovačů, turbodmychadel, čerpadel
- technická podpora
- posuzování funkčnosti starých a repasovaných dílů

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Opava