TECHNIK / TECHNIČKA SERVISU PŘEVODOVEK

Úřad práce České republiky

Další informace:
- Náplň práce: provádění oprav mechanických a automatických převodovek nákladních automobilů; demontáž a montáž převodovek z vozu; demontáž a montáž převodovky na specializované dílně; zjištění závad, návrh opravy a náhradních dílů
- Požadujeme: vyučení v oboru technického směru; manuální zručnost, flexibilita, chuť se učit novým věcem a profesně se rozvíjet, pozitivní přístup; praxi v oboru oprav osobních, nákladních automobilů nebo traktorů popř. drážní techniky vítána; spolehlivost, zodpovědnost, rozhodnost, týmovou spolupráci, ochotu učit se novému, racionální myšlení, aktivní a pozitivní přístup
- Nabízíme: výhodné platové podmínky; zvláštní peněžité odměny; stálé pracovní místo s pevnou pracovní dobou; příspěvek na stravu; placené přestávky; dlouhodobou spolupráci v prosperující, stabilní firmě; odborná školení; odměny z motivačního systému
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně

Shrnutí

  • Publikováno: 13.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Hradec Králové