TECHNIK / TECHNIČKA PŘÍPRAVY VÝROBY - NORMOVAČ / NORMOVAČKA

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
- tvorba technologické a výrobní dokumentace,
- práce s informačním systémem Helios,
- komunikace s dalšími úseky (odd. výroby, obchodu a dalších),
- tvorba cenových nabídek,
- vytváření norem a normativů spotřeby práce.
Požadavky:
- znalost programů AutoCAD - Autodesk Inventor, popř. Solid Edge,
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
- velmi dobrá schopnost čtení a tvorby technických výkresů a dokumentace,
- komunikační dovednosti, odpovědnost, flexibilita, schopnost týmové spolupráce,
- zkušenosti a praxe na obdobné pozici vítány, vzdělání v oboru svařování výhodou (ISO 3834-2),
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni výhodou.
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi.
- Nástup možný dohodou.
Výhody:
Benefity: Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Jičín