Technik / technička příjmu zakázek

EUROMASTER - PNEUCENTRUM spol. s r.o.

Společnost už 30 let servisují osobní i nákladní vozidla svých soukromých i firemních zákazníků. EUROMASTER-PNEUCENTRUM spol. s r.o. je součástí celoevropské sítě EUROMASTER a právě teď posiluje svůj tým v servisním centru v Plzni.

Náplň práce:
Zajímáte se o auta, pracujete rádi s lidmi? Chcete zkusit novou výzvu? Ozvěte se nám hned, rádi se s Vámi setkáme!

• příjem vozidel do opravy, předávání vozidel po opravě
• vytváření a plánování zakázek autoservisu a pneuservisu
• dva měsíce v roce (jaro a podzim) se věnujete převážně pneuservisu
• aktivní komunikace se zákazníky
• organizace práce servisního centra
• vedení týmu mechaniků

Požadujeme:
• SOU / SŠ vzdělání
• praxe - výhodou
• dobré uživatelské znalosti PC (Word, Excel)
• příjemné profesionální vystupování a loajální přístup
• spolehlivost a pečlivost
• chuť koordinovat práci servisu
• znalost oboru výhodou, ale zájem o práci nutností
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• pracovní doba pondělí až pátek (krátký dlouhý týden)
• mzda až 38.000 Kč dle získaných zkušeností
• příspěvek na stravování
• možnost nákupu za zvýhodněné ceny
• možnost dalšího profesního růstu a pravidelná odborná školení
• výhodou je práce v menším kolektivu a stabilita a zázemí rodinné společnosti

Další informace:
Místo práce: Plzeň
Termín nástupu: ihned

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 15.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Plzeň