TECHNIK / TECHNIČKA DÍLNY

Úřad práce České republiky

Další informace:
Pracovní poměr na dobu určitou (s následující smlouvou přechod na dobu neurčitou), jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Pracovní náplň: provádí práce dle harmonogramu, podle pokynů projektového manažera a vedoucího dílny; práce provádí dle norem a kvalifikací; zajišťuje pořádek a dodržování BOZP na pracovišti; zodpovídá za přidělený majetek a vybavení.

Požadavky: znalost čtení technických výkresů, svářečský průkaz, řidičský průkaz sk. B, výhodou vazačské zkoušky, průkaz VZV.

Zaměstnanecké výhody: uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti; širokou škála benefitů - rozvoj a vzdělávání zaměstnanců, stravenky, měsíčně příspěvek na důchodové/životní spoření, příspěvek 5-15 tisíc na rekreaci, sport a kulturu, pátý týden dovolené, služební telefon; moderní vybavení k práci.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.: 603 554 888, e-mail: schrofelova@vodacz.com (pro zaslání životopisu).

Shrnutí

  • Publikováno: 13.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Náchod