TECHNIK/TECHNIČKA AUTOPROVOZU OS ČESKÉ BUDĚJOVICE

TECHNIK/TECHNIČKA AUTOPROVOZU OS ČESKÉ BUDĚJOVICE

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplní práce zaměstnance je zajištění provozu vozidel v organizaci, zejména: zodpovídá za stav vozového parku oblastního střediska, provozuschopnost vozidel a jejich efektivní využívání; zajišťuje činnosti související s provozem a údržbou vozidel; zajišťuje údržbu, náhradní díly, periodické a ostatní opravy vozidel a jiných souvisejících zařízení; zajišťuje pravidelné provádění prohlídek vozidel ve stanicích technické kontroly; vede evidenci vozidel včetně vybavení, pneumatik, výměny oleje a oprav.
Kvalifikační a osobní předpoklady uchazeče: minimálně střední vzdělání s výučním listem- odborné zaměření automechanik výhodou; praxe v oboru min. 3 roky; znalost MS Office (Word, Excel, Outlook); aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost; bezúhonnost a zdravotní způsobilost; řidičský průkaz sk. B, C.
Nabízíme: plat dle platných právních předpisů- 8. platová třída, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě; osobní příplatek- po zapracování; 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní spoření nebo na životní pojištění; poukázky na volnočasové aktivity.
Nástup: ihned nebo dohodou.
Máte-li zájem o účast ve výběrovém řízení, zašlete do 7.11.2021 přihlášku obsahující:
- doprovodný (motivační) dopis a strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe,
- souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběrového řízení, viz. text:
"Souhlasím, aby Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679., o ochraně osobních údajů, a to až do odvolání písemnou formou."
na adresu: Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje, Personální oddělení, B. Němcové 1931/6, 370 01 České Budějovice
nebo na e-mail: kariera@zzsjck.cz.
Kontaktní telefon: 387 762 321, 387 762 312.

Shrnutí

  • Publikováno: 30.10.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): České Budějovice