Technik pro montáže a servis vážních systémů

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce: Montáže a servis přejezdových i statických systémů vážení vozidel, včetně instalací MaR. Práce s PC - servisní i testovací programy, informační systém a testování vyvíjených software. Spolupráce s ČMI (kalibrace a ověřování vážních systémů).
Požadujeme: obor vzdělání elektrotechnika; kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/78 Sb. (§ 6 nutný) - školení zajistíme; aktivní ŘP sk. B a ochota cestovat, analytické myšlení, aktivní a samostatný přístup.

Pracovní doba (od - do): 8:00-13:00 (pevná část pružné pracovní doby)

Zam. výhody: Platový růst, práce v rozvíjející se firmě, menší kolektiv, přátelská atmosféra, osobní přístup, profesní a kariérní růst, dovolená nad základní rámec, stravenky, pružná pracovní doba, mobilní telefon a počítač, výkonnostní bonusový systém.

Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky od 8.00 - 16.00 hod.

Shrnutí

  • Publikováno: 06.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Olomouc