TECHNIK/-ČKA CHLAZENÍ

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce: výroba, montáž a servis chladících zařízení- stolů, boxů, vitrín apod.; spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů; vývoj nových produktů pod vedením zkušeného chlaďaře.
Požadujeme: technickou a manuální zdatnost, ŘP sk. B a ochotu cestovat, schopnost komunikace a jednání s lidmi, schopnost samostatně jednat, spolehlivost, zodpovědnost.
Výhodou: pájecí a chladírenský kurz, AJ nebo NJ, certifikát kateg. I pro zacházení s reg.látky a F-plyny.
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci, zapracování ve zkušeném kolektivu, různorodá nestereotypní činnost, příjemné pracovní prostředí, mzda 150,- až 170,- / hod. dle předchozích zkušeností.
Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 22 dní, závodní stravování/ Stravenková karta-stravenka 100,-, občerstvení na pracovišti, příspěvek na dovolenou až 20.000,- /rok dle firem.pravidel, bonusy, firemní akce.
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7-00 - 15:30 hod., nebo e-mailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 06.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): České Budějovice