TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
- programování v našem softwaru Loxone Config
- vzdálená správa instalací
- správa technického zázemí Office
- analýza a odstraňování problémů u našich partnerů
- testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
- odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)
- správa on-line technické dokumentace
Požadujeme:
- dokončené technické vzdělání - znalosti absolventů střední školy oboru elektro,
- § 50 - výhodou
- zájem o moderní technologie
- výborné komunikační schopnosti
- aktivní znalost AJ či NJ podmínkou (Slovenština výhodou)
- pokročilá znalost práce s PC
- smysl pro zodpovědnost, samostatnost a chuť se sebevzdělávat
Nabízíme:
- platové ohodnocení od 30 000,- Kč
- možnost podílet se na netradičních projektech nejen v ČR
- plný úvazek s možností na dobu neurčitou
- špičkové know-how a zkušenosti leadera v oboru
- práce v nejmodernějším Officu - vlastní kavárna,bar, sauna a posilovna
- firemní akce a zaměstnanecké slevy
hodinové pauzy na oběd a pracovní doba v pátek do 12:00

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): České Budějovice