Technický/ká pracovník/pracovnice pro oceňování majetku

Úřad práce České republiky

Další informace:
Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" samostatné zpracovávání znaleckých posudků v souladu s platnou legislativou
" vedení příslušné dokumentace v rámci provádění znaleckých posudků
" posuzování a prokazování vad, nedodělků a poruch staveb
" stanovení rozsahu škody na nemovitosti pro škodní události
" konzultační a poradenská činnosti v oblasti oceňování majetku
Požadujeme:
" VŠ vzdělání se zaměřením na oceňování majetku (vhodné i pro čerstvé absolventy)
" praxe v oceňování (výhodou)
" samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
" schopnost a chuť se neustále vzdělávat
Nabízíme:
" mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
" motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
" možnost odborného růstu
" nadstandardní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, free days, příspěvek na stravování, Flexi pass card, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci a další
" pracovní doba 37,5 h/týdně
" firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky
" pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt:
" na e-mail: personalistika@pku.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2021
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Ústí nad Labem