STROJVEDOUCÍ ZPRACOVATELSKÉHO STROJE

STROJVEDOUCÍ ZPRACOVATELSKÉHO STROJE

Úřad práce České republiky

Další informace:
Očekáváme: středoškolské vzdělání nebo střední odborné učiliště (technické zaměření výhodou), zkušenosti s flexotiskem či výsekovým strojem výhodou, schopnost vést menší pracovní tým, práci v týmu, samostatné rozhodování, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, znalost MS Office výhodou.
Náplň práce: zodpovědnost za bezproblémový chod stroje, nastavení linky pro jednotlivé zakázky, zajištění výrobních procesů, komunikace s kolegy v pracovním týmu včetně mistrů výroby, vedení menšího týmu, práce v riziku hluku.
Nabízíme: možnost práce v přátelském kolektivu, práci na zcela nových strojích, perspektivu neustálého rozvoje, vzdělávání, zázemí velkého mezinárodního koncernu.
Mzda: při nástupu 25 000 - 35 000 Kč (bude upřesněno při osobním jednání dle zkušeností a dovedností).
Firemní benefity: 5 týdnů dovolené, nadstandardní odměny za směnný provoz, závodní stravování, příspěvky na dětské tábory, příspěvky na penzijní a životní pojištění, lékařská péče nad rámec zákona, příspěvek na dojíždění, 13. plat, prémie za odpracované roky.
Zájemce prosíme o zaslání životopisu na e-mail martina.dlouha@mondigroup.com (tel. 387 733 205), arnost.vydra@mondigroup.com, (tel. 387 733 328).
Prosíme o umístění klauzule: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů obsažených v mé pracovní nabídce pro potřeby realizace procesu výběrového řízení v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů".
Zároveň si Vás dovolujeme upozornit, že budeme kontaktovat pouze vybrané osoby.

Shrnutí

  • Publikováno: 08.01.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): České Budějovice