Strojírenský konstruktér/ka

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
NÁPLŇ PRÁCE: CO VÁS ČEKÁ? konstrukce výrobků portfolia společnosti, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, kusovníků atd., změnové řízení,znalost SOLIDWORKS podmínkou,
samostatné technické analýzy týkající se konstrukčních a procesních změn, konstrukční podpora při zavádění výrobků do výroby, podpora optimalizace výrobních procesů
DALŠÍ POŽADAVKY: CO BYSTE MĚLI UMĚT A ZNÁT? SŠ/ VŠ vzdělání strojírenského směru,
znalost AJ výhodou, znalost 3D CAD systému / Znalost SOLIDWORKS podmínkou, základní znalosti z oblasti konstrukce, technologie a materiálů, zpracování lehkých kovů, praxe na obdobné pozici výhodou, samostatnost a zodpovědnost
NABÍZÍME: CO VÁM NABÍZÍME? příjemné pracovní prostředí, perspektivní a zajímavou práci,
stabilní zázemí nadnárodní korporace, zajímavé platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené,
osobní rozvoj v podobě vzdělávání, kurzy školení, 5 týdnů dovolené, balíček firemních výhod a benefitů. Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenkový paušál /příspěvek na stravování, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays, zvýhodněný rodinný tarif pro mobilní telefon
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Shrnutí

  • Publikováno: 18.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Šumperk