Strážný justiční stráže

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Strážný justiční stráže - vzdělání středoškolské, plný úvazek, doba určitá. Hrubá mzda od 26 420 ,-Kč do 36 020,- Kč
Náplň práce
Kontrola osob, věcí a zavazadel na strážních stanovištích, zajišťování pořádku a bezpečnosti
v budově soudu, státního zastupitelství, zajišťování bezpečnosti zaměstnanců soudu nebo státního zastupitelství. Budete zajišťovat úkoly justiční stráže u místní jednotky justiční stráže u Okresního soudu v Českém Krumlově.
Že nemáte předchozí praxi nevadí, čeká Vás tříměsíční nástupní kurz v Akademii Vězeňské služby. Budete se učit zákony a další předpisy, sebeobranu, pořadovou přípravu, psychologii
a také střelbu i vše o zbraních.

Očekáváme
- občan ČR, starší 18 let, minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- trestní bezúhonnost, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
V průběhu přijímacího řízení musí uchazeč podstoupit testy tělesné zdatnosti, posouzení osobnostní způsobilosti a komplexní lékařské vyšetření.

Nabízíme
- služební příjem: minimálně 26.420 Kč, v závislosti na délce započitatelné praxe (po absolvování nástupního kurzu platový postup)
- náborový příspěvek 75 000 Kč, 6 týdnů dovolené, délka služby: 37,5 hodiny týdně
- ošatné
- lékařskou péči
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
- příspěvky na stravování
- po 15 letech služebního poměru nárok na každoroční čtrnáctidenní ozdravný pobyt, po 15 letech služby výsluhový příspěvek při skončení služebního poměru využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice

Benefity: Dovolená 6 týdnů, firemní rekreační zařízení, možnost studijního volna, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Přijímací řízení vede oddělení personální Vazební věznice České Budějovice.
Kontaktní osoba: Ing. Václav Valeš, tel.: +420 386 706 232, Mgr. Petr Brož, tel: 602 622 165, mail. pbroz@vez.cbu.justice.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 18.06.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Český Krumlov