Skladník - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme - Praha Uhříněves

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

WOHACONCEPT s.r.o.

- výrobce dřevěných podlah

Náplň práce:
• obsluha skladu - evidence materiálu, příjem a výdej materiálu
• rozvoz materiálu
• prohlídky vzorového domu

Požadujeme:
• min. SOU - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• zkušenosti s řízením dodávky
• řidičský průkaz sk. B - podmínkou
• spolehlivost, komunikativnost, znalost práce na PC, příjemné vystupování

Nabízíme:
• práci na HPP nebo IČO
• nadstandartní mzdové ohodnocení
• pracovní doba po-pá, volné víkendy
• 4 týdny dovolené
• přátelský kolektiv

Další informace:
Místo práce: Františka Diviše 1513, Praha Uhříněves
Termín nástupu: ihned / dle dohody

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 19.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na ŽL
  • Místo práce: Františka Diviše 1513, Praha Uhříněves