SKLADNÍK / SKLADNICE (ranní směna)

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

SKLADNÍK / SKLADNICE (ranní směna)

Úřad práce České republiky

Další informace:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz (ranní směna). Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ).

Náplň práce: práce u zakladače KARDEX, aktivní používání vysokozdvižných vozíků; zajišťování pohybu materiálu v rámci logistiky; zásobování výrobní linky vyráběnými a nakupovanými komponenty; vydávání dílů do výroby podle zakázkových listů; zajišťování evidence materiálu v systému SAP

Požadavky: SŠ vzdělání nebo vyučení; nutná znalost práce na PC (MS Office), SAP výhodou; důležitá způsobilost pro řízení VZV.
Zaměstnavatel uvítá praxi v logistice či strojírenství; ocení samostatnost, spolehlivost a pečlivost; potřeba týmového spoluhráče.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dojíždění; penzijní spoření; příspěvky na sport, kulturu, fitness, zdraví a dovolenou formou cafeterie; dotované stravování v sídle zaměstnavatele; zvýhodněné volání; systém firemního vzdělávání a odborného rozvoje; 5 týdnů dovolené.

Kontakt: paní Nikol Chaloupková, tel.: 491 476 726, 778 765 992 (v době od 08:00 hod. do 17:00 hod.), e-mail: nikol.chaloupkova@ammann.com (pro zaslání životopisu).

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Náchod