SKLADNÍK / SKLADNICE

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce:
o příjem a výdej materiálu a výrobků v automatizovaném skladu Kardex
o expedice hotových výrobků a materiálu
o přebírání zásilek od dopravců
o zapisování pohybu materiálu do skladových karet do informačního systému
o vedení skladové dokumentace

Požadavky:
o min. výuční list, znalost práce na PC
o zodpovědnost, pečlivost, ochota, proaktivita
o schopnost efektivní komunikace a týmové práce

Nabízíme:
o zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
o čisté pracovní prostředí, kompletní zaškolení
o pracovní smlouvu na dobu 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned nebo dle dohody
o nástupní mzda 23000 Kč měsíčně
o pracovní doba 6:00 - 14:30, jednou za 3 dny 7:30 - 16:00
o systém benefitů a odměn (1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál cca 1700 Kč, možnost využívat firemní dětskou skupinu pro děti zaměstnanců, firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, odměny za zlepšovací návrhy a další)

Svůj životopis můžete vložit přes naše webové stránky www.sqs-fiber.cz v sekci Kariéra.

Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Shrnutí

  • Publikováno: 30.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Jičín