Skladník - skladnice, manipulant, expedient

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
SKLADNÍK - SKLADNICE, MANIPULANT, EXPEDIENT
Jedná se o práci ve skladu komponent pro výrobu jízdních kol a elektrokol.
Náplň práce:
- vychystávání materiálu pro výrobu podle denního plánu výroby
- vykládka materiálu z kamionů a kontejnerů
- příjem a zaskladňování materiálu
- manipulační práce, přesun materiálu mezi skladem a výrobou
- provádění inventur
Požadujeme:
- fyzickou zdatnost - manipulace s těžkými břemeny (z důvodu dodržení zákonných limitů pro manipulaci s těžkými břemeny je práce vhodná pouze pro muže)
- pečlivost, spolehlivost
- zodpovědný a pozitivní přístup
- ŘP sk. C výhodou
- zkušenost s prací ve skladu
Nabízíme:
- jednosměnný provoz se stálou pracovní dobou 6-14:30 h (nevylučujeme zavedení dvousměnného provozu bez víkendů a nočních)
- pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, následně s možností prodloužení na neurčito
- uvedená mzda je nástupní (struktura mzdy dvousložková). Možnost růstu mzdy podle Vašich výsledků, šikovnosti a aktivity
Stravenkový paušál 70 Kč/den
Dovolená 5 týdnů po prvním roce pracovního poměru
Velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortimen
Práce je vhodná pro zdravé osoby s dobrou fyzickou zdatností.
Nástup možný ihned.

Shrnutí

  • Publikováno: 30.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Trutnov