SKLADNÍK / SKLADNICE - KŘ

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

SKLADNÍK / SKLADNICE - KŘ

Úřad práce České republiky

Další informace:
Vaše hlavní úkoly: příjem výrobků na sklad; vychystávání zakázek pro zákazníky; balení speciálních zakázek; práce s terminálem čárových kódů; fyzicky náročnější práce - zvedání břemen.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: střední odborné vzdělání, případně základní vzdělání; praxi na obdobné pozici (důraz na práci s čísly); schopnost a ochotu pracovat s terminálem čárových kódů; oprávnění k obsluze VZV nebo ručně vedeného elektrického VZV (výhodou); pečlivost, schopnost koncentrace a svědomitost; chuť do práce.

Zaměstnavatel nabízí: mzdu odpovídající Vaší kvalifikaci a výkonu; pracovní poměr na dobu neurčitou; perspektivu dlouhodobého zaměstnání; pracovní dobu pouhých 37,5 hodiny týdně; dovolenou nad zákonný rámec (5 týdnů); stravování v závodní jídelně s výběrem z několika druhů jídel; výhodný tarif od mobilního operátora, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.

Kontakt osobně v pracovních dnech od 07:00 hod. do 13:00 hod. na adrese provozovny Českých bratří 338, Náchod - kontaktní osoba paní Balcarová Radka.

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Náchod