SKLADNÍK - ŘIDIČ VZV

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme více než 350 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.
V současné době hledáme kandidáty na post skladník - řidič VZV.

Nástup možný ihned nebo po domluvě.

Náplň práce:
• příjem a vyskladňování materiálu včetně vedení evidence (papírově, elektronicky)
• manipulace s materiálem pomocí VZV, retraku, ručně vedeného elektrického vozíku, příp. bočního nakladače
• manipulace se zdvihacím zařízením
• ruční manipulace s materiálem
• rozvoz materiálu na jednotlivá výrobní pracoviště dle stanoveného plánu
• úklid skladových prostor

Požadujeme:
• ZŠ/SŠ vzdělání
• praxe s obsluhou VZV nutná (min. řidičský průkaz B, C výhodou)
• zkušenost s obsluhou bočního nakladače a retraku výhodou
• zkušenost s obsluhou skladového terminálu výhodou
• fyzická zdatnost
• pečlivost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
• zaměstnání ve stabilní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• systém kafetérie
• firemní stravování
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• možnost osobního růstu
• školení

Kontakt:
V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na e-mail: v.kalvachova@ryko.eu

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Děčín