Skladník / řidič VZV

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Tradiční pivovar v Rakovníku, a. s.

Pivovar vyrábí klasickou českou technologií od roku 1454 pivo značky Bakalář. Nabízí tyto druhy piva: Bakalář světlý ležák, Bakalář ležák za studena chmelený, Bakalář tmavé výčepní, Bakalář světlé výčepní, Bakalář polotmavé výčepní, Bakalář medový speciál a piva Rakovar, Pražačka, Černovar.

Náplň práce:
• nakládka a vykládka vozidel
• příjem a výdej zboží ze skladu

Požadujeme:
• SOU vzdělání
• praxe ve skladu v řízení VZV
• ŘP na VZV (v případě neplatného průkazu zajistíme obnovení)
• pečlivost, samostatnost a stabilní docházku

Nabízíme:
• práci ve stabilní společnosti na HPP - ranní a odpolední směny
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• závodní stravování
• sleva na firemní produkty
• příspěvek 2 500 Kč na penzijní / životní pojištění (po uplynutí zkušební doby)

Další informace:
Místo práce: Havlíčkova 69, 269 01 Rakovník
Termín nástupu: možný ihned

Došlé životopisy shromažďujeme a ze zájemců vybereme kandidáty, které pozveme na osobní pohovor.
O této skutečnosti jsou vybraní kandidáti písemně nebo telefonicky informováni.

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 02.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Havlíčkova 69, 269 01 Rakovník