Skladník - řidič VZV

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Pro firmu Marauder s.r.o. hledáme pracovníka na pozici řidič VZV/skladník:
Skladník – řidič VZV
Vaše náplň práce:
> nakládka, vykládka kamionů – denní práce s vysokozdvižným vozíkem
> příprava zboží dle objednávkových listů
> optimální využívání skladových prostor – přeskladňování materiálu
> spolupráce při provádění inventur
Požadujeme:
> zkušenost s řízením manipulační techniky – PODMÍNKOU
> platný průkaz na vysokozdvižný vozík
> odborné vyučení bez maturity
> spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
> čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
> stravenky ve výši 125,- Kč
> zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv
> po zapracování 5 týdnů dovolené a smlouva na dobu neurčitou
> příspěvek na životní nebo důchodové pojištění 700,-
> práce 4 dny v týdny, pouze denní, 11 hodinový provoz
> hrubá mzda 27.000 – 29.000,- Kč
Nástup: ihned
Místo práce: Plzeň

Shrnutí

  • Publikováno: 30.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Plzeň