Skladník přijmu

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Místo výkonu práce:
Průmyslová č.p. 1260
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt:
Telefon: 607 191 784, volat 8:00 - 15:30
E-mail: Karolina.kozakova@filipa.cz

Požadavky :
-zkušenosti na stejné pozici ve výrobní nebo logistické společnosti
-schopnost učit se novým věcem, odolnost vůči stresu
-organizační a komunikační schopnosti
-chopnost systematicky pracovat, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a zručnost

Náplň práce:
-kontrola vyložených palet a porovnání s DL
-správné označení příjmového materiálu
-vizuální kontrola
-zadávání dat do PC

Nabízíme:
-dynamické prostředí úspěšné a rostoucí české společnosti
-přátelský kolektiv, kde se nebudeš bát na cokoliv zeptat
-prostor pro seberealizaci a možnost osobního růstu
-motivující mzdové ohodnocení, příplatky za směnnost, kvartální odměny a mnohem více, pokud u nás zůstaneš déle
práce v třísměnném provozu v Kosmonosech
Zaměstnání na dobu 1 roku s možností prodloužení
5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, stravenkový paušál

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Mladá Boleslav