Skladník

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Skladník

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce
-Příjem, výdej a kontrolování zboží na skladech
-Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek
-Evidování skladového zboží
-Nakládání zboží do přepravních aut
-Práce s VZV a paletovým vozíkem
-Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme
-Vyučení
-Osvědčení na manipulační vozíky a zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů výhodou
-Ochotu pracovat v týmu
-Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
-Dobrý zdravotní stav - fyzická zdatnost
-ŘP skupiny B

Nabízíme
-Práci v moderních prostorách, zázemí české stabilní výrobní společnosti
-Motivující finanční ohodnocení
-Dotované stravování v závodní jídelně, slevy na firemní výrobky
-Finanční příspěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet (po 6 měsících)
-Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
-Dovolená 25 dní

Požadavkem na tuto pozici je dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem, zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku - průkaz může být i propadlý - dá se u nás obnovit, řidičský průkaz sk. B - skladník jezdí přes pozemní komunikaci. Nutná je také dobrá znalost psaní latinkou. Jedná se o poměrně náročnou fyzickou práci, proto tato práce není vhodná pro osoby s tělesným zdravotním postižením.

Náplní práce zaměstnance na této pozici je nakládání a vykládání palet se zbožím do kamionů, práce se čtečkou čárových kódů, podílení se na inventurách.

kontakt: e-mailem, telefonicky 7 - 15 hodin

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Semily