SKLADNÍK

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

SKLADNÍK

Úřad práce České republiky

Další informace:
Jsme dynamicky se rozvíjející, exportní firma v oblasti strojírenství (zpracování plechu na zakázku) a tepelné technice. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel. Víme, že úspěch firmy závisí na našich zaměstnancích.

Popis pracovní pozice:
• příjem a výdej zboží
• vychystávání objednávek
• práce v provozu skladu, balení, kompletace
• práce v informačním systému, práce na PC

Co od Vás očekáváme:
• průkaz VZV – neplatný obnovíme, nový zajistíme
• běžný uživatel PC, základní uživatelskou znalost MS Office
• manuální zručnost
• organizační schopnost
• týmová práce
• časová flexibilita
• schopnost se učit novým věcem
• výhodou znalost skladového hospodářství v informačních systémech

Zaměstnanecké výhody:
• kompletní zaškolení a zapracování
• možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
• motivující finanční ohodnocení
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• výhodný firemní mobilní tarif
• další benefity

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte PO - ČT: 09:00 - 14:00.

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Kutná Hora