skladník

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

skladník

Úřad práce České republiky

Další informace:
Jsme česká jednička na poli zámečnických konstrukcí a do našeho týmu hledáme skladníka do jednosměnného provozu, který by nám pomohl s realizací zajímavých zakázek ve stavebním či strojírenském průmyslu.

Náplň práce:
- příjem a evidence objednaného zboží (nejvíce hutní a spojovací materiál)
- manipulace s materiálem pomocí VZV
- vydávání skladového materiálu
- provádění inventur.

Požadujeme:
- zodpovědnost, pečlivost, chuť do práce
- zkušenosti s obsluhou VZV výhodou.

Nabízíme:
- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- HPP na dobu neurčitou
- perspektivu do budoucna
- dotované závodní stravování
- jednosměnný provoz
- možnost placených přesčasů, pokud si chcete vydělat více
- dvousložková mzda s osobními prémiemi
- prémie na letní dovolenou a Vánoce
- příspěvek na dopravu a další.

Kontakt: telefonicky (Po-Pá: 8:00 - 15:00 hod.), e-mailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Tábor