Skladník - Most

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Rakord 100 s.r.o.

Společnost nabízí kompletní sortiment pro chemii, petrochemii a PHM. Hadice GOODYEAR, kompozitní, pryžové, kovové, odsávací PUR, plastové, výdejní pistole, výdejní ramena, spojky TW TANKER, KAMLOK, STORZ, GUILLEMIN, API, PERROT, BAUER. Jsou výhradním dodavatelem bezúkapových TODO spojek a hadic Kanaflex.

Náplň práce:
• zajištění chodu skladu a s tím spojené práce
• komunikaci s dodavateli a odběrateli
• zajištění kompletní údržby objektu společnosti
• kontrola hadicových kompletů dle LTH2HS - vodní zákon, včetně vystavení certifikátu o vykonané zkoušce
• zajištění obsluhy a údržby hydraulického stroje při montáži hadic - dle návodu uvedeném v manuálu.
• zajištění obsluhy a údržby strojů ve skladu (VZV, hydraulický lis, gravírovací zařízení a kompresor)
• zpracovávání administrativní agendy v rámci své působnosti - zakládání dodacích listů, přepravních listů
• nákup běžného spotřebního materiálu, vždy po schválení ředitele společnosti
• objednávky přepravy pro zákazníky
• do 10. měsíci odeslání podkladů pro Intrastat prostřednictví vnitřního systému Celní správy

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe ve skladu a manipulace s VZV
• odpovědnost, pečlivost a přesnost, pohotovost, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem, schopnost řešit problémy, časová flexibilita
• základní znalost AJ - výhodou
• trestní bezúhonnost

Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítky kg a montážích hadic (a v souladu s tím ze Zákoníku Práce vyplývajících omezení) pro ženy vhodná, z tohoto důvodu preferujeme fyzicky zdatné muže.

Nabízíme:
• práci na HPP
• 5. týdnů dovolené
• stravenky
• pracovní doba po-pá - 7:30 - 16:00; víkendy a svátky volno

Další informace:
Místo práce: Most
Termín nástupu: dle dohody

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 25.04.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Most