Skladník / manipulant - Praha - náborový příspěvek 30 000 Kč

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

GIENGER CENTRON, s.r.o.

- odborný velkoobchod sortimentem voda, topení, plyn s více jak 30 letou tradicí

Náplň práce:
• příjem, výdej, expedice, příprava zboží

Požadujeme:
• min. základní vzdělání - vhodné i pro absolventy
• bezúhonnost
• znalost sortimentu voda, topení, plyn - výhodou
• základní znalost PC - výhodou

V případě zájmu kontaktujte: Lucie Všetečková na tel: 736 513 292.

Nabízíme:
• práce na HPP
• náborový příspěvek 30 000 Kč
• zázemí prosperující společnosti
• samostatnou a různorodou práci
• možnost profesního růstu

Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné, penzijní připojištění, vánoční bonus, firemní večírky, možnost pouze odpoledních směn, cafeterie.

Další informace:
Místo práce: Praha 4 - Kunratice
Termín nástupu: ihned

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 13.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Praha 4 - Kunratice