Skladník - manipulant

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Kontakt předem nutný. p. Šafandová: telefonicky na č. tel. tel.: 378010611 po-pá 7.00 - 15.30h, e-mail: dana.safandova@bruder.cz

Náplň práce:
- nakládka, vykládka kamionů
- práce se skenerem
- naskladnění/vyskladnění materiálu a zboží, práce v PC systému
Práce vyžaduje uchazeče se zkušeností ve skladu, praxe s VZV, optimálně retrak

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené
základní hodinová sazba 146,15 Kč/h
prémie 22 Kč/h (nejdříve od 2. měsíce trvání pracovního poměru)
osobní ohodnocení 0 - 20 Kč/h (po tříměsíční zkušební době)
příplatek za práci od 20.00 - 22.00 25 % z průměrné hrubé mzdy
docházkový bonus - 1000 Kč/měsíc při splnění fondu pracovní doby kalendářního měsíce, při zameškání do 4 h 500, nad 4 zameškané hodiny 0
stravenkový paušál 38,50 při odpracování 1 směny nebo min. 3 h ze směny
7,5 h pracovní úvazek po-pá
2-směnný provoz, směny se střídají po týdnu
pracovní smlouva - hlavní pracovní poměr, na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Nástupní termín dle dohody (nejbližší možný)

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Plzeň