Skladník, manipulant, expedice zboží, logistika

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Prvotní kontakt:
E-mail: info@dreamland-plc.cz

Požadujeme: praxe min. dva roky na pozici skladníka výhodou, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B
Nabízíme: zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, zajímavou práci v mladém a dobře sehraném kolektivu, 13. plat + čtvrtletní odměny, bonusový systém pro zaměstnance, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
Náplň práce: odpovědnost za správné naskladňování a vyskladňování balení a vybalování zásilek, práce s čtečkou, jednání s přepravci, focení skladových dílů, tvorba databáze skladových dílů, občasné doručování dílů zákazníkům

-Bonusy, prémie, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce, přátelský kolektiv

Shrnutí

  • Publikováno: 14.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Mladá Boleslav