Skladník - i bez praxe - zaučíme

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

ZKM Praha, s.r.o.

Výhradně česká společnost, působící na trhu již od roku 1991. Hlavní současnou aktivitou společnosti je realizace, nejen tradičních způsobů vytápění, ale také specializace na netradiční obnovitelné a ekologické zdroje vytápění jako jsou tepelná čerpadla, ohřev solární technikou, kondenzační kotle a rekuperační větrací jednotky.

Náplň práce:
• příjem a výdej zboží a agenda s tím spojená
• zavážení materiálu na zakázky, vyzvednutí nakoupeného materiálu

Požadujeme:
• min. SOU - i bez praxe - zaučíme
• znalost práce s PC - Internet, Word a Excel na uživatelské úrovni
• komunikativnost, samostatnost, iniciativu a odpovědnost
• ŘP sk. B - podmínkou

Nabízíme:
• zajímavé zaměstnání v mladém kolektivu
• nejednotvárnou práci
• získání praxe
• mobilní telefon

Další informace:
Místo práce: Květnového vítězství 2/85, Praha 4 - Háje
Termín nástupu: dle dohody

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 06.05.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: PRaha 4 - Háje