Na JobSystem je registrováno 71836 uchazečů a vystaveno 3214 nabídek práce
Registrace
zaměstnavatele


Registrovat se
Reference
EUROPARK SHOPPING CENTER s.r.o.

Se společností JOBSYSTEM spolupracujeme již několik let a je to naprosto bezproblémová spolupráce s profesionálním přístupem. Při výběru kandidátů na požadované pozice vždy komunikativní a vstřícní k našim požadavkům, zadání inzerátu je vždy vyřízeno obratem. Zkušenosti jsou pouze pozitivní, s předáváním informací, rychlostí a zpětnou vazbou jsme velmi spokojeni. Věřím, že ve vzájemné spolupráci budeme i nadále pokračovat.

IGT Czech Republic LLC

Již mnoho let spolupracujeme při hledání nových zaměstnanců se společností Jobsystem. Zadávání inzerátů funguje perfektně, v případě, že něco nesedí, nás zaměstnanci Jobsystemu upozorní vždy ještě před uveřejněním inzerce, abychom mohli inzerát doplnit, případně upravit. Veškeré nabízené služby fungují přesně tak, jak je deklarováno. Za dobu naší spolupráce se nám s pomocí Jobsystemu podařilo najít mnoho kvalitních zaměstnanců.

Výzkumný ústav Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví,v.v.i.

Jsme dlouholetí odběratelé, spolupráci s fy Jobsystem s.r.o. hodnotíme kladně. Čas od podání žádosti do zveřejnění inzerátu je vždy minimální. Daří se nám vybrat z nabídek uchazečů kvalitní zaměstnance. Spolupráce s konzultanty fy je perfektní. www. stránky kvalitní, přehledné.

TIMO s.r.o.

S agenturou Jobsystem spolupracujeme již několik let a jsme se službami velice spokojeni. Díky Jobsystem jsme přijali spoustu skvělých zaměstnanců z nichž mnoho v naší firmě pracuje dodnes. Za firmu TIMO mohu Jobsystem doporučit.

Parket Atelier s.r.o.

„Chtěli bychom vám a vašemu týmu poděkovat za skvělou službu při hledání nových zaměstnanců. Již dnes víme, že v případě dalšího náboru se na Vás s důvěrou obrátíme. Chtěli bychom vám a vašemu týmu poděkovat za skvělou službu při hledání nových zaměstnanců. Již dnes víme, že v případě dalšího náboru se na Vás s důvěrou obrátíme.“Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí