Operátor příjmu mléka

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Pracoviště: Benešov
Náplň práce: Příjem syrového, odstředěného, zahuštěného mléka a smetany, výdej odstředěného mléka a smetany, pasterace, odstřeďování a napouštění směsí pro výrobu bílých hmot dle platných předpisů a specifikací, neutralizace odpadních vod dle stanovených limitů, řízení zásob koncentrované chemie na čističky a neutralizaci, analýzy a rozbory mléka, čištění tras a kontrola parametrů čistících roztoků, vedení evidence na příjmu mléka a odparce
POŽADUJEME: minimálně SOU, pečlivost, spolehlivost a odpovědnost za svěřenou práci, manuální zručnost, ochotu učit se novým věcem, praxe na podobné pozici výhodou, dodržování interních hygienických předpisů a pravidel, svoz pro zaměstnance, pokud dopravní spoj nenavazuje na počátek nebo konec směny.
Po zkušební době výběr z benefitů Flexi pass 12 000,- Kč/rok na sport, kulturu, zdraví
Roční bonus 8% dle výsledků hospodaření firmy
Měsíční bonus 5% v závislosti na osobním přínosu, dodržování pravidel a výsledcích
Odměna za doporučení nového zaměstnance v hodnotě 13 000 až 45 000 Kč
Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
Celkem 5 týdnů dovolené
Závodní stravování

Shrnutí

  • Publikováno: 03.09.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Benešov