Operátor / Operátorka obrábění - CNC frézka

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po-Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Česká výrobní společnost s tradicí zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora pro práci na CNC frézce.

Nabízíme:
Práce na HPP
Možnost odborného růstu

Náplň práce:
Obsluha a seřizování frézky
Výroba dílců dle technologické výkresové dokumentace
Průběžná kontrola kvality zhotovovaných dílců a požadovaného množství výrobků
Manipulace s kovovými díly, ukládání a roztřiďování na palety, označování průvodkami

Požadavky:
Manuální zručnost
Znalost čtení výrobní technické dokumentace a práce s měřidly
Znalost správné volby nástrojů a volby řezných podmínek
Výhodou orientace v programovacím systému HEIDENHEIN
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, firemní akce

Nástup od: dle domluvy

Shrnutí

  • Publikováno: 10.09.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Ostrava