Operátor / obsluha CNC strojů

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
První kontakt: e-mailem, telefonicky (všední dny od 8:00 - 15:00) nebo osobně (Oslavany, Padochovská 31, 8:00-15:00)

Vhodné také pro cizince.

Co nabízíme
• Mzdu po zvládnutí adaptačního procesu až 30 000 Kč
• Motivační prémie 5 - 15 %
• Náborový příspěvek 30 000 Kč
Co budete dělat
• Obsluhovat soustružnická a frézovací CNC centra MAZAK, OKUMA, BROTHER
• Provádět periodická měření s přesností 0,01 - 0,05 mm a zapisovat naměřené hodnoty
• Odvádět výrobu na terminálech
• Provádět korekce CNC strojů a výměnu nástrojů
• Provádět základní údržbu strojů
Co požadujeme
• SO s výučním listem ve strojírenském oboru
• 1 rok praxe na obdobné pozici ale vhodné i pro absolventy
• Znalost práce s dílenskými měřidly - posuvná měřidla, hloubkoměry, mikrometry, dutinoměry
• Znalost čtení výkresové dokumentace, materiálů a nástrojů
• Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
Co je výhodou
• Zájem o moderní technologie

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, řešení bytové otázky, příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění, volný vstup do zábavního parku Permonium

Shrnutí

  • Publikováno: 17.09.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Brno venkov