ODBORNÝ SOCIÁLNÍ PORADCE, ODBORNÁ SOCIÁLNÍ PORADKYNĚ

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
THEIA - krizové centrum o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá každému, kdo se ocitl v situaci, kterou nemůže řešit vlastními silami. V Jihočeském kraji nabízíme odbornou pomoc, zejména pro osoby v krizi, oběti trestné činnosti a násilí. Velkou skupinu našich klientů tvoří lidé v tzv. dluhové pasti.
Pozice na služby: odborné sociální poradenství, prevence rizikového chování.
Náplň práce: individuální práce s klienty (odborné sociální poradenství včetně dluhové problematiky), vedení klientské dokumentace (vč. přípravy návrhů na povolení oddlužení), sociální a psychosociální poradenství, spolupráce s ostatními organizacemi poskytující sociální služby a jinými subjekty, zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, spolupráce na rozvoji služby a rozvoji organizace, 1x týdně dojíždění do jedné z našich poraden mimo ČB, 1x týdně realizace programů primární prevence rizikového chování na základních a středních školách (při plném úvazku).
Nabízíme: práci na plný nebo částečný úvazek (0,6 - 1,0 úvazku), mzdu 23.000 - 26.000 Kč (při plném úvazku) + osobní ohodnocení, 13. a 14. plat, růst mzdy po zapracování, možnost osobnostního a odborného rozvoje, dovolenou 4 týdny + 3 týdny flexibilního volna, přátelský kolektiv, rozmanitou náplň práce, zaškolení v požadovaných oblastech, benefity (mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, flexipass, sick days, homeoffice, literatura k seberozvoji).
Požadujeme: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, dle zák. 108/2006 Sb., o soc. službách; bezúhonnost; práci s PC (uživatelská znalost MS Word, Excel); odpovědnost; samostatnost, schopnost spolupracovat v týmu; komunikační dovednosti, sociální dovednosti; řidičský průkaz sk. B.
Praxe v sociálních službách vítána, ale není podmínkou.
Nástup: srpen-říjen 2022.
Počet hodin týdně: 24-40.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 06.08.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek
  • Místo práce (okres): České Budějovice