Odborný referent / referentka - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Náplň práce:
• sjednávání pojistných smluv
• poskytování informací a poradenská činnost týkající se produktů
• telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními klienty - domlouvání schůzek
• aktivní nabízení nových produktů
• aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• výborné komunikační schopnosti, obchodní dovednosti
• příjemné a profesionální vystupování, proklientský přístup
• znalost práce s PC
• AJ na komunikativní úrovni výhodou
• obchodní zkušenosti v pojišťovnictví výhodou

Nabízíme:
• práce na plný úvazek
• zajímavou a zodpovědnou práci
• příjemné pracovní prostředí
• zaměstnanecké výhody

Další informace:
Místo práce: Jablonec nad Nisou
Termín nástupu: ihned

Shrnutí

  • Publikováno: 28.11.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Jablonec nad Nisou