Odborný referent / referentka - obchodník - Praha nebo Plzeň

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Pojišťovna VZP, a. s.

PVZP je retailovým prodejcem cestovního pojištění. Poskytuje pojištění zdravotních rizik (pojištění cizinců, úrazu, pojištění nemocenských dávek, pojištění v případě závažných onemocnění a další), pojištění majetku a odpovědnosti občanů i podnikatelů.

Náplň práce:
• sjednávání pojistných smluv
• poskytování informací a poradenská činnost týkající se produktů
• telefonická komunikace se stávajícími i potenciálními klienty - domlouvání schůzek
• aktivní nabízení nových produktů nejen na pobočce
• aktivní vyhledávání obchodních příležitostí

Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou
• výborné komunikační schopnosti, obchodní dovednosti
• příjemné a profesionální vystupování, proklientský přístup
• znalost práce s PC
• AJ na komunikativní úrovni - výhodou
• obchodní zkušenosti v pojišťovnictví - výhodou

Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• zajímavou a zodpovědnou práci
• příjemné pracovní prostředí
• zaměstnanecké výhody

Další informace:
Místo práce: Praha nebo Plzeň

V textu uveďte, prosím, o jaké místo pracoviště máte zájem.

Termín nástupu: ihned

Kontaktní údaje zaměstnavatele

Shrnutí

  • Publikováno: 27.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce: Praha nebo Plzeň