Odborný referent/ka marketingu

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Odborný referent/ka marketingu

Úřad práce České republiky

Další informace:
Náplň práce: plánování marketingové strategie, aktivní vyhledávání nových příležitostí, rešerše, analýza a vyhodnocování výkonu jednotlivých komunikačních kanálů, příprava a adaptace marketingových a propagačních materiálů, správa sociálních sítí (Instagram, Facebook, LinkedIn, apod.), příprava PR článků a dalších textů, realizace dalších projektů v rámci propagace společnosti.
Požadujeme: předchozí zkušenosti z oblasti marketingu a PR vítány, znalost základních principů a nástrojů marketingu a propagace, znalost technik průzkumu trhu, znalost anglického jazyka velkou výhodou, perfektní znalost češtiny podmínkou, estetické cítění a cit pro detail, silný time management a organizační schopnosti, znalost grafického programu CorelDRAW.
Bonusové volno navíc (5 dnů), příspěvek na stravování a ubytování, příspěvek na životní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody, finanční odměna při životních a pracovních jubileích, měsíční prémie, roční odměny, výhodné zaměstnanecké půjčky. Kontakt na tel. 725 862 968, 518 391 560 od 6:00 do 14.30 hod, na mail: kotaskova@tmachinery.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Hodonín