Odborný pracovník/ce projektu „Záruky pro mladé v Pardubickém kraji“

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
NÁPLŇ PRÁCE: Zajišťování realizace projektu „Záruky pro mladé v Pardubickém kraji“,
reg.č.CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_004/0000012: jednání s uchazeči o zaměstnání před jejich vstupem do projektu, podíl na předvýběru a výběru osob do projektu; organizace informačních schůzek, individuálního poradenství a dalších aktivit pro účastníky projektu; příprava dohod a další dokumentace vztahující se k účastníkům projektu, zadávání dat do informačních systémů; jednání se zaměstnavateli při přípravě žádostí o dotovaná pracovní místa v rámci projektu; kompletace žádostí o poskytnutí dotace na pracovní místa a příprava podkladů pro jednání schvalovacích komisí; zpracování vyúčtování poskytnutých dotací; příprava a zajištění veřejnosprávních kontrol a monitorovacích návštěv; individuální práce s účastníky projektu, poskytování konzultací a poradenství; vedení dokumentace projektu na úrovni kontaktního pracoviště; monitorování pracovních míst u zaměstnavatelů; příprava podkladů pro monitorovací zprávy.
DALŠÍ POŽADAVKY: minimálně střední s maturitní zkouškou pečlivost, logické myšlení, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, znalost práce s lidmi, svéprávnost, výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost
NABÍZÍME: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po
zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, pružná pracovní doba – plný úvazek,
předpokládaný nástup od 1.10.2022, pracovní poměr na dobu určitou, nejdéle do 31.5.2023 (zástup za mateřskou a následnou rodičovskou dovolenenou) se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění), 5 týdnů dovolené a 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 90 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím
KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 30.8.2022 na e-mailovou adresu
zaneta.makova@uradprace.cz. Nedoložení dokumentů je považováno za nesplnění
požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Více info na www.uradprace.cz v sekci kariéra.

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Šumperk