ODBORNÝ / ODBORNÁ ÚČETNÍ

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Požadavky práce:
" ekonomické vzdělání
" základní znalost účetnictví
" znalost práce na PC
" analytické schopnosti
" samostatnost a zodpovědnost, pečlivost, dobré komunikační schopnosti, asertivita

Náplň práce:
" vedení a kontrola účetních dokladů prodejen
" zodpovědnost za účetní zpracování inventur
" školení nových vedoucích pracovníků prodejen (účetní doklady) apod.

Nabízíme:
" perspektivní zaměstnání v české firmě
" odpovídající platové ohodnocení
" zaměstnanecké benefity - nadstandardní příspěvek na stravování, odměny podle odpracovaných let, příspěvek na zotavovací akce pro děti do 15 let, 2x ročně příspěvek formou poukázek
" pravidelná školení
" místo výkonu zaměstnání Nová Paka
" pracovní doba 6 -14,30 hod, případně dohodou
" nástup dohodou

Výhody:
Stravenky, příspěvky 2x ročně ve formě poukázek, příspěvek na zotavovací akce pro děti

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Jičín