Odborní účetní mzdoví

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Kontakt:osobně na adrese: Praha 3. Sabinova 5.
Upřesňující informace:
Mzdovou účetní
Náplň práce:
o zpracování výplat zaměstnanců
o veškerá další agenda spojená se zpracováním mezd - sociální zabezpečení, ELDP, nemocenské dávky, zdravotní pojištění, roční zúčtování daní, vyúčtování pro FÚ atd.
o agenda spojená s pracovními úrazy
o srážky zaměstnanců - telefony, nájmy, škody apod.
o agenda exekucí, insolvence
o agenda DPČ a DPP
Požadujeme:
o minimálně úplné středoškolské vzdělání
o praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
o znalost mzdového systému VEMA výhodou
o znalost MS Office, zejména MS Excel
Nabízíme:
o stabilitu státní příspěvkové organizace
o finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10
o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na stravování formou paušálu
o po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
Nástup: od 1.6.2022 nebo dle dohody
Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: zivcakova.hana@npu.cz

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Praha