Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
MŠ, ZŠ a SŠ Gellnerka Brno, p. o. přijme na plný úvazek MZDOVOU ÚČETNÍ, PERSONALISTKU, HOSPODÁŘKU.

Náplň práce:
- měsíční zpracování mezd a s tím související agenda
- pracovně právní agenda – tvorba smluv, DPP, vedení spisů zaměstnanců, správa lékařských
prohlídek
- BOZP, GDPR
- statistika P1-04, P1-c, P1-d, ISP
- vedení pokladny, vyúčtování cestovních příkazů
- inventarizace majetku
- objednávky a nákup zboží pro školu, komunikace s úřady, obsluha telefonů, školní emailové
adresy, datové schránky
- vedení provozních zaměstnanců

Požadujeme:
- zkušenosti se mzdovou a personální agendou
- znalost zákoníku práce
- znalost programů Vema výhodou
- samostatnost, pečlivost, flexibilita v řešení ad hoc problémů
- zkušenost s vedením zaměstnanců výhodou

Nabízíme:
- platové podmínky dle tarifních tabulek, příplatek za vedení
- jistota příjmu, stabilita zaměstnání ve státním sektoru
- dotované školní stravování
- pevnou pracovní dobu
- příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na musil@zsspbrno.cz.

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Brno