Odborní pracovníci SŠ nebo VŠ

Úvod / Hledat práci / Volná pracovní pozice

Úřad práce České republiky

Další informace:
Pozice: odborní pracovníci SŠ nebo VŠ
Uvedená hrubá měsíční mzda je nástupní. Po zkušební době se dále přiznává pohyblivá složka, ve které je mimo jiné zohledněna dosažená kvalifikace a pracovní zkušenosti.
Jedná se o pracovní místo, kde je možnost profesního růstu (vedoucí oddělení).
Požadujeme:
- Vzdělání přírodovědeckého nebo technického zaměření
- Praxe v oblasti radiační ochrany výhodou
- Znalost výpočetní techniky (MS Office)
- Morální bezúhonnost, spolehlivost
- Zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
- Řidičský průkaz skupiny B
Náplň práce:
Jedná se o pracovní poměr na pracovišti Samostatné oddělení podpory dozoru. Hlavní pracovní činností jsou laboratorní a terénní měření spojená s odběrem vzorků určených k dalším analýzám, zpracování výsledků a evidence. Tato činnost je zaměřená na zabezpečení podpory dozoru v radiační ochraně prováděného inspektory SÚJB.
Zaměstnanecké výhody: kurz angličtiny na pracovišti; 5 - 6 týdnů dovolené, příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, rekreace, kulturní akce); možnost dalšího vzdělávání
Nástup: od 1.7.2022 Mzda: 25 000,- Kč
Kontakt: Turková Š., tel.: 318 600 200 (218), e-mail: turkova@sujchbo.cz
První kontakt telefonicky (v pracovní dny od 6:40 - 15:10 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Státní ústav jaderné, chemické a biologické ochrany, v.v.i., Kamenná č.p. 71, 262 31 Milín

Shrnutí

  • Publikováno: 28.07.2022
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres): Příbram